Karkasinių namų statyba

Skydinis namas – tai namas, pastatytas iš gamykloje pagamintų karkasinių sienų skydų. Šie namai ekologiški ir šilti, greitai surenkami. Nepriklausomai nuo sezono, skydinį namą galima surinkti per kelias savaites. Medinio skydinio namo konstrukcijos surenkamos iš specializuotame ceche pagamintų skydų. Kadangi darbas vyksta uždarose patalpose, statinio konstrukcijų neveikia atmosferos sąlygos, lengva kontroliuoti darbų kokybę, daugiau galimybių panaudoti specialią įrangą.

SKYDINIŲ – KARKASINIŲ NAMŲ PRIVALUMAI:

Šie namai ekologiški ir šilti, greitai surenkami. Surinkimo darbus galima vykdyti nepriklausomai nuo sezono; minimalūs vadinamosios šlapios gamybos procesai. Greitas montavimas leidžia atsisakyti laikinų patalpų, sandėlių statybvietėse. Galima išmontuoti – tai aktualu laikiniems statiniams. Namus gali įsirengti patys šeimininkai. Medinio skydinio namo konstrukcijos (sienos, perdanga, stogas) surenkami iš skydų, gaminamų specializuotame ceche. Taip pasiekiama aukšta darbų kokybė, nes dirbant uždarose patalpose statinio konstrukcijų neveikia atmosferos sąlygos, lengviau kontroliuoti darbo sąlygas bei didesnės galimybės panaudoti specialią įrangą.

KITI PRIVALUMAI:


Karkasiniai namai statomi tik iš natūralių medžiagų, kurios nekenks nei aplinkai, nei gyventojams.


Karkasiniai namai yra aukštos kokybės, o jų broko tikimybė yra minimali. Juk pagrindinis statybos procesas vyksta gamykloje pasitelkiant pažangias gamybos technologijas ir laikantis techninių reikalavimų.


Karkasiniai namai yra itin lengvai projektuojami ir labai lankstūs architektūriškai. Dėl šios priežasties galėsite rinktis įvairesnes konstrukcines idėjas ir nesilaikyti griežtų sienų išdėstymo reikalavimų, kurios būdingos mūrinei ir kartais net rąstinio namo statybai. Karkasinio namo energijos nuotėkis yra mažas, todėl jame gyventi bus ekonomiška ir šilta.

Karkasinių namų KAINOS:

Kaina priklauso nuo išorinių, vidinių sienų, perdangos, stogo, balkonų kvadratūros bei konstrukcijų storio ir išbaigtumo, elementų kiekio, projekto dydžio. Pirmiausiai apskaičiuojame pateikiamų namo konstrukcijų kainą.


NORĖDAMI APSKAIČIUOTI VISĄ PASTATO KAINĄ, TURITE ŽINOTI, KOKIA BUS:

• Grindų danga;
• Santechnika;
• Šildymo rūšis;
• Langų medžiaga, jų forma, atidarymo kryptis, spalva;
• Laiptų medienos rūšis;
• Stogo danga ir lietaus nuvedimo sistema;
• Išorės ir vidaus apdaila ir t.t.